O mojej fotografii

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

“Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.” Don McCullin


Fotografia dla mnie to przede wszystkim emocje, bliskość, miłość.

Chciałabym, żeby moje obrazy były naturalne i prawdziwe. Każdy człowiek rodzi się piękny i każda chwila jego życia jest warta by zatrzymać ją w kadrze i pokazać światu. Zdjęcia są dla nas pamiątką przemijającego czasu, chwilą która trwa w zatrzymanych obrazach. Warto jest mieć te swoje ulubione, blisko przy sobie,  właśnie one przypominają nam o tym, co ważne – o rodzinie, bliskich, ważnych dla nas momentach życia, o naszych pasjach i przygodach, o emocjach i o duszy która wyraża nasze piękno.

Moja fotografia to emocje, bliskość i miłość ubrane w światło, często czerń i biel dla podkreślenia tego co najważniejsze. Uwielbiam naturę, drzewa, światło rysowane słońcem i cieniem. Spokojne barwy rzeczywistości. Moje zdjęcia powstają w naturalnym środowisku człowieka, w plenerze, w domach oraz miejscach, które są dla Was ważne. To klasyczne portrety, lub bliskie niedopowiedzenia, symbolika i detale, które opowiadają o nas piękne historie. To także kadry reportażowe w których podpatruję Waszą rzeczywistość.

Fotografuję bez zbędnych gadżetów i bogatych upiększeń, najczęściej przy naturalnym świetle, w obliczu prawdziwych emocji. Czasem z pomocą mojej wyobraźni, powstają nie do końca poprawne i idealne kadry, ale według mnie przełamywanie ram i łamanie zasad jest fantastycznym środkiem wyrazu.

Zapraszam na spotkania plenerowe, sesje lifestyle w domu i innych pięknych miejscach, reportaże dokumentujące najpiękniejsze chwile. Chcę być wszędzie tam, gdzie czujecie się dobrze i swobodnie, gdzie możecie czuć się sobą i pokazać to co dla Was najważniejsze.

© Magdalena Sikorska-Cupa

Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich wykorzystanie bez mojej wiedzy i zgody.
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą proszę o kontakt:  magda@studioninutki.pl

Fotografia  rodzinna, kobieca, wizerunkowa,  Bydgoszcz i inne lokazliacje, life style photography.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]