O mnie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Witaj 🙂
Cieszę się, że tutaj jesteś. Mam na imię Magda. Fotografuję od dawna, kiedyś robiłam to dla siebie.  Kiedy na świecie pojawiły się moje dzieci, zaczęłam poznawać tajniki fotografii, rozwijać swoje umiejętności. Poczułam jak dużo radości daje fotografowanie innych. Dzisiaj fotografia jest moją świadomą drogą rozwoju, sposobem na życie, nawiązywaniem relacji z drugim człowiekiem. Sposobem na poznawanie świata, przełamywanie barier.

STUDIO NINUTKI  powstało z miłości do życia, rodziny i pasji.
Skąd taka nazwa?
Studio – trochę przekornie i w przenośni, na prawdę oznacza to, że jestem tam, gdzie Twoje serce.  Serce jest tym miejscem, gdzie się wszystko spotyka, to ono sprawia, że żyjemy.   To jest przestrzeń  dla mojej fotografii na dziś. Bo to kocham i chcę dawać to tym, którzy tego potrzebują.
Ninutki – to moja rodzina, która jest źródłem wszystkiego i bezcennym darem, dzięki niej tworzę i pracuję.

DLA KOGO POWSTAŁO STUDIO NINUTKI?
Dla wszystkich, którzy cenią sobie naturalność, emocje, bliskość.
Którzy kochają naturę i jest ona dla nich inspiracją. Którzy chcą zatrzymać swoje życie na dłużej, na kartach albumu.

FOTOGRAFIA NATURALNA – to fotografia emocji. Kiedy się uśmiechasz, widać zmarszczki, są one świadectwem tej chwili. Wyjątkowej i bezcennej.

KOGO FOTOGRAFUJĘ?

RODZINY I DZIECI – ten rodzaj fotografii jest mi szczególnie bliski, sama jestem mamą i wiem jak cenne są wszystkie momenty naszego życia. Dzieci dorastają, a w albumach pozostają bezcenne obrazy dzieciństwa, rodzinne historie.

KOBIETY – bo jestem jedną z nich, rozumiem, jak ważne jest dbanie o siebie i jak potrzebne jest poczucie wyjątkowości, spokoju i spełnienia w zagonionym codziennymi obowiązkami świecie. Sesja zdjęciowa jest dobrym sposobem na terapię chwili, na relaks, chwile radości i poznanie siebie. Spotkajmy się przy kawie, a gwarantuję Ci, że nasze spotkanie zaowocuje pięknymi obrazami, które będą wyjątkowe i tylko Twoje.

PASJOBIZNESY – osoby, które kochają swoją pasję, prowadzą biznes lub mają hobby. Dzięki zdjęciom zobaczysz swój rozwój i postęp, jak rozwija się Twoja firma, zdobędziesz cenne narzędzie marketingowe, które pozwoli Ci pokazać swoją osobowość i wizję firmy. Pokażę to, co jest potrzebne Tobie i Twoim klientom. Jestem lojalna  i z powodzeniem możemy stworzyć coś na dłużej, mogę pozostać Twoim fotografem, po to by spójnie i autentycznie dbać o Twoją pasję i biznes.

Jeśli utożsamiasz się choć z jedną z wymienionych wyżej wartości, to jestem właśnie dla Ciebie.  Poznajmy się 🙂

Jestem z Bydgoszczy, ale wykonuję sesje również w innych lokalizacjach.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”O MOJEJ FOTOGRAFII PRZECZYTASZ TUTAJ” color=”default” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.studioninutki.pl%2Fmoja-fotografia%2F|title:O%20mojej%20fotografii|target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”JAK FOTOGRAFUJĘ ZOBACZYSZ NA BLOGU” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.studioninutki.pl%2Fblog%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”JEŚLI CHCESZ ZADAĆ MI JAKIES PYTANIA – PYTAJ” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.studioninutki.pl%2Fskontaktuj-sie%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]