Sesja z tancerkami Womenation Pałac Suchary

Posted on

8 marca br. gościłam na planie klipu grupy tanecznej Womenation. Plan zdjęciowy był zorganizowany w klimatycznych wnętrzach Pałacu w Sucharach.

Ich taniec to prawdziwy pokaz kobiecości wyrażający siłę i pasję, emocje. Autorką choreografii jest Klaudia Kowalczyk, która pisze:

“Słowa ranią. Czynny ranią. Wszystko, co usłyszałyśmy i co przeżyłyśmy wypala na naszej skórze znamiona, które nosimy przez całe życie. Nie da się tego tak po prostu zmazać. I nie da się zapomnieć. Jedyne, co możemy zrobić, to wstać, tańczyć i żyć pełną piersią pomimo wszystko. Każda z nas nosi ogromny bagaż doświadczeń, krzywdzących opinii i przeżyć. Nie jesteśmy słowami wypowiadanymi w naszym kierunku. Nie jesteśmy naszymi bliskimi, którzy swoimi czynami czasem sprawiają nam więcej cierpienia niż jesteśmy w stanie znieść. Jesteśmy WOMENATION. Jesteśmy kobietami, które pomagają sobie nawzajem wstać z podłogi i tańczyć dalej – bez względu na to, co przeżyłyśmy i co przeżywamy teraz, w tym momencie. Wzajemnie wsparcie sprawia, że pomimo ran wciąż możemy latać “.

Sam teledysk możecie zobaczyć tutaj

Taniec to ukryty język duszy. Martha Graham