O kobietach, dla kobiet.

Posted on

 

Wierzę, że w życiu nie ma przypadków. To, co się zdarza, dzieje się w określonym celu.

Kiedy otwierasz się na świat… na ludzi.. na nowe i nieznane, to wszytko otwiera się także na Ciebie. W piękny i prosty sposób, doświadczasz życia takim jakie jest tu i teraz.

Skąd o tym wiem? Bo dzięki temu odnalazłam miłość, wdzięczność, spokój i akceptację. Zamiast myśleć i zastanawiać się, żyć w strachu, działam i idę małymi kroczkami do przodu. Nie walczę, a po prostu JESTEM. Zaakceptowałam swoje lęki. To, że jestem niedoskonała. I nie chodzi o to, by było słodko i różowo, cukierkowo.

Świat jest wciąż taki sam, tylko ja patrzę inaczej na siebie i wszystko wokół jest wtedy takie jak powinno być.

Czułam tak, od momentu kiedy poznałam także Izę z Sukces rodzi się z serca.Izabela Kornet. Iza jest mądra, piękna i autentyczna w tym co robi w 200 %. A robi wiele. Studiuje, prowadzi swoją firmę, pomaga innym osiągnąć sukces – wszystko od serca, z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Iza jest między innymi autorką spotkań Śniadania Świadomych Kobiet w Bydgoszczy, do których dołączyłam jakiś czas temu. Dzięki Śniadaniom poznałam grupę fantastycznych kobiet, z którymi uwielbiam rozmawiać, słuchać ich i po prostu być. Każda z nas jest inna, wyjątkowa. Jesteśmy w różnym wieku, na rożnych etapach życia. Niektóre z nas są mamami. Pracują zawodowo, studiują, prowadzą własne firmy. Wszystkie jesteśmy w 100% córkami i kobietami :-), rozwijamy się z pasją, dzielimy się naszymi doświadczeniami i życiem 🙂 Tutaj i teraz.

Zatem przedstawiam Wam Kobiety świadome siebie, pełne pasji. Prócz tego, że są mądre, wrażliwe, są PIĘKNE. Od stóp do głów, piękne zewnętrznie i wewnętrznie.  Kiedy Iza zaproponowała, by zrobić im zdjęcia, spotkałyśmy się na wspólnej drodze. Bo od początku kiedy je poznałam, chciałam to zrobić.

Moim subiektywnym okiem i słowem 😉

ANIA  zaraża radością życia, ciekawością świata. Możecie poznać ją bliżej na jej blogu Artystyczny Mix.

ANIA emanuje ciepłem, łagodnością. Królowa scrapbookingu. Spełniona i szczęśliwa właścicielka Lemoncraft.

ALEKSANDRA   pełna pogody ducha i spokoju. Spełnia się, dbając o siebie i swój rozwój. Kraina łagodności i empatii.

JOANNA zaraża energią i radością życia. Spełnia się jako właścicielka biura podatkowo- rachunkowego Raport. wszystko profesjonalnie i z uśmiechem na ustach.

MAGDA  delikatna, pełna kreatywności. Tworzy ręcznie malowane poduszki i obrazki dla dzieci. Autorka marki MamiNoko.

MAGDALENA  świadoma siebie, wrażliwa kobieta. Odważna, kobieca, mądra i otwarta na świat i jego odcienie.

MARTA utalentowana pani fotograf, z duszą artystki i twarzą anioła, która zdjęciami wyraża swoją miłość do życia i ludzi. Tworzy w Lady Amarena Photography

MONIKA drobna i delikatna, pełna siły i spokoju zarazem, romantyczna dusza.  Żyje z pasją, rozwija się i doskonali dla samej siebie.

Dziewczyny dziękuję i do zobaczenia!

Siła jest kobietą!