Portret z książką

Posted on

Tradycyjnie , jak co roku proponuję Wam zabawę, dzięki której możemy spotkać się na wspólnej na sesji 🙂   Zapraszam dzisiaj kobiety i miłośniczki czytania!

Portret z książką? Tak!

🎁 Chcesz ją otrzymać w prezencie?

Zainspiruj mnie i napisz, jaka książka jest dla Ciebie ważna i dlaczego. Inspirująca, relaksująca, a może jest inny powód dla którego uwielbiasz czytanie i nie jest to tylko jedna książka 🙂

Na Wasze wypowiedzi czekam w komentarzu pod postem na Facebooku, do dnia 24.01.2020 r.

Reasumując:
W komentarzu pod  postem na Facebooku odpowiedz na pytanie:
Jaka książka lub książki są dla Ciebie ważne, interesujące, inspirujące i dlaczego?
Wybiorę jedną wypowiedź, której autorka otrzyma w prezencie 3 ujęcia portretowe w formie wysokiej jakości wydruków 20×30 oraz plików cyfrowych
Jak będzie wyglądała realizacja ?
  • Wybierzesz rodzaj sesji: kobieca w studio, lub w plenerze
  • Sesja odbędzie się na terenie Bydgoszczy (miejsce ustalimy wspólnie) maksymalnie do 29.02.2020
  • Czas sesji do 1,5 h , możliwe maksymalnie 2 stylizacje makijaż, fryzura, ubiór – nie są wliczone do wygranej sesji.
  • Z kilkudziesięciu ujęć które będą efektem naszego spotkania, wybierzesz 3 ujęcia , które otrzymasz
ode mnie w prezencie w formie wysokiej jakości wydruków 20×30 cm oraz w formie plików cyfrowych.
  • Efekty sesji opublikowane będą na fan page Studio Ninutki i na stronie www.studioninutki.pl
 
Zabawa trwa do 24 stycznia br., wybraną przeze mnie odpowiedź opublikuję 25 stycznia br.
 

Postanowiłam, że wyróżnię 2 wypowiedzi, których autorki otrzymają w prezencie 3 ujęcia portretowe w formie wysokiej jakości wydruków 20×30 oraz plików cyfrowych:

Jest wiele książek, które wywarły na mnie wrażenie, skłoniły do przemyśleń, zainspirowały, które lubię. Jednak od 4 lat przeważnie czytam książeczki dla dzieci, czytam moim Skarbom. Są
to wiersze, bajki, opowiadania… Czytam bajki z książek, które mam jeszcze z własnego dzieciństwa, z książek które czytała mi kiedyś moja mama. Czas, który razem z dziećmi spędzamy codziennie wieczorem przed zaśnięciem nad książkami jest dla mnie bezcenny, jest moją chwilą relaksu i odpoczynku, czasem tylko dla nas, pięknym momentem kończącego się dnia. Kocham tę chwilę. To właśnie książki dla dzieci są teraz dla mnie ważne, ponieważ ich lektura wspólnie z dziećmi rozwija ich wyobraźnię, pokazuje świąt, uczy nowych słów i rozszerza słownik, wskazuje co dobre a co złe, buduje naszą więź, niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju. Mam nadzieję, że ich przygoda z książką będzie trwała zawsze, tak jak moja.

Autorką jest Pani Agata. GRATULACJE!

Ostatnio najczęściej sięgam po książki dla dzieci i inwestuje w rozwój synów dzięki wspólnych chwilą nas książka 😊 czytam również dla siebie dużo książek związanych z wychowaniem, pedagogiką…lubię dowiadywać się nowych rzeczy 😊 Podobno kobiety robią zakupy by poczuć się lepiej…jak tak również mam, tylko z tym, że kupuje książki i taka do której często wracam jest “Tektonika uczuć” E.E. Schmitta ♥️ pokazuje jak to my sobie sami płatamy figle próbując coś ułatwić, utrudnić…że to my sami jesteśmy odpowiedzialni za swój los i uczucia.

Autorką jest Pani Daria. GRATULACJE!

Wszystkim pozostałym Paniom bardzo dziękuję i jestem wdzięczna za wszystkie inspiracje. Przekazuję na Wasze ręce 25 % zniżki na sesję fotograficzną. Do wykorzystania w tym roku kalendarzowym 🙂 Życzę nieograniczonej miłości i przygody z książką i literaturą. Przygodo trwaj!

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.

Wisława Szymborska